No 2011. gada janvāra pieteikties pārtikas pakām var

 • Sarkanā Krusta Liepājas komitejā Uliha ielā 35/37

Pārtikas paku izdali nodrošina Sarkanā Krusta Liepājas komiteja.

Informācija pa telefonu 29519459.

Pārtikas pakas no Pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai”

Ja arī Jūs zināt, kādu ģimeni, kurai ir nepieciešama palīdzība – pastāstiet viņiem par iespēju saņemt pārtikas paku.

    Jaunā pieteikuma versija šeit.

   Pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” palīdzības apjoms ir atkarīgs no ziedotāju labvēlības, tāpēc diemžēl jāsaka, ka katrs pieteikums tiks izvērtēts un nevaram garantēt visiem pieteicējiem pārtikas pakas. Aicinām liepājniekus izmantot iespēju atvērt savu sirdi un ziedot pārtikas paku sagatavošanai dažādus ilgā laika periodā izmantojamus pārtikas produktus, nogādājot tos Sarkanā Krusta Liepājas komitejā Uliha ielā 35/37 katru darba dienu no 10.00 – 17.00

  No pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” reizi mēnesī tiek izsniegtas pārtikas pakas maznodrošinātiem cilvēkiem. Vienas pārtikas pakas izmaksas nepārsniedz 8,50 latus un tajā iekļauti produkti, kas dos iespēju ģimenēm nodrošināt ikdienas maltīti – 1 kg putraimi vai 1 kg grūbas, 1 kg rīsi vai 1 kg griķi, 1,5 kg auzu pārslas, 1kg pelēkie zirņi, 0,5 kg makaroni, 2 kg milti, 1 l eļļa, 1 kārba gaļas vai 1 kārba zivju konservi, 1 kg cukurs, 0,4 kg sausais piens, 120 g sausais buljons un 30 g tēja. Pārtikas banku „Paēdušai Latvijai” izveidojis labdarības portāls Ziedot.lv, sadarbojoties ar reģionālajām labdarības organizācijām, Latvijas samariešu apvienību, reklāmas aģentūru DDB un sabiedrisko attiecību aģentūra Nords Porter Novelli. Projekta loģistikas izdevumus sedz Sorosa fonds Latvija. Vairāk par pārtikas banku “Paēdušai Latvijai” lasiet www.paedusailatvijai.lv.               

 Pārtikas banka – sirsnīgs atbalsts līdz Latvija atplauks!

    

Pieteikšanās un saņemšanas kārtība

Pārtikas pakas par martu tie, kam NAV trūcīgās ģimenes statusa var saņemt līdz 15. aprīlim.

Aprīļa saraksts tks veidots no iesniegumiem, kuri tiks saņemti līdz 8. aprīļa pusdienlaikam. 

ES pārtikas pakas var saņemt sākot no 1. aprīļa uzrādot trūcīgās ģimenes statusa dokumentus. Liepājā ik mēnesi saņems 1500 šo pārtikas paku, kuras tiks izsniegtas vairākās vietās:

 • Sarkanā Krusta Liepājas komitejā Uliha iela 35/37
 • Veco ļaužu dzīvojamā mājā, Liepāja, Ganību iela 135/141
 •  Sadarbībā ar „Kraukļa fondu”:
 •  Kristīgajā centrā “Emmanuil”, Aldaru iela 3/7,
 •  Liepājas baptistu Ciānas draudzē, Lāčplēša iela 62,
 •  Fondā Agape, O.Kalpaka iela 42,
 •  Baknera centra baptistu draudzē, Pulkveža Brieža iela 4,
 •  Liepājas baptistu Pāvila draudzē, Kuršu iela 19.

Par ES pārtikas pakām vairāk jautājiet sociālajiem darbiniekiem.

 

  Marta pakas no programmas “Paēdušai Latvijai”  ir saņemamas līdz Lieldienām!

– Iedzīvotāju atbalsta punktos T. Breikša ielā 45, Krūmu ielā 29,

– biedrības “Ritums” telpās Neatkarības rotas ielā 11,

– Sarkanā Krusta Liepājas komitejā Uliha ielā 35/37, 

– Sarkanā Krusta Grobiņas nodaļā,

– pie pagastu sociālajiem darbiniekiem.

Paldies visiem ziedotājiem un atbalstītājiem, kuri ir palīdzējuši pakām nokļūt līdz cilvēkiem – Liepājas Jaunatnes centram, Sarkanā krusta brīvprātīgajiem palīgiem.

Arī marta saraksts tiks veidots 12. martā – tajā tiks iekļauti pieteikumi, kas saņemti līdz 10. martam ieskaitot.

Februāra saraksts tiks veidots 12. februārī. Visi pieteikumi, kas tiks saņemti pēc 12. datuma, tiks iekļauti marta sarakstā. 

Paku saņemšana janvārī tiks organizēta pēc 28. janvāra – saņemt pakas būs iespējams tajā vietā, kura tika norādīta uz anketas. Informāciju varat precizēt zvanot pa telefonu – 28323889 Vijai vai 26808351 Aigai 

  Turpmāk pieteikumus varēs iesniegt līdz katra mēneša 15. datumam. Katru reizi ir jāraksta jauns pieteikums, taču ne biežāk kā reizi divos mēnešos. Aizpildot pieteikumu, lūdzu rūpīgi aizpildiet visas anketas ailes – tas ir svarīgi!

  Liepājas Novada fonds un Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komiteja aicina pieteikties liepājas pilsēta sun apkārtējo novadu:

 • cilvēkus, kuri zaudējuši darbu vai kuriem ievērojami samazinājušies ienākumi laikā no 2008. gada,
 • ģimenes, kuras kredītu vai citu apstākļu dēļ nevar saņemt trūcīgās ģimenes statusu pašvaldībā

Neskaidrību gadījumā zvaniet:

26808351 (Aiga) vai 28323889 (Vija).

Kopumā Ziemassvētkos varējām iepriecināt 430 Liepājas un tuvējo novadu ģimenes.

Paldies visiem, kuri ir ziedojuši projektam “Paēdušai Latvijai”. Projektam arī turpmāk iespējams ziedot veikalos Maxima, portālā www.ziedot.lv vai pa telefonu 90006488 (1 lats)

 

Liepājas Novada fonds un Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komiteja aicina pieteikties tās ģimenes, kurās ir bērni un kurās viens vai abi vecāki laikā no 2008. gada jūnija ir zaudējuši darbu vai lielāko daļu ienākumu algu samazinājuma dēļ. Svarīgākais kritērijs, izvērtējot pieteikumus, būs tas, ka ģimene nav varējusi saņemt trūcīgās ģimenes statusu un līdz ar to pašvaldības pabalstu.

Tātad līdzi ņemot pasi (obligāti) un citus dokumentus (pēc iespējas), kas pierāda ģimenes situāciju, otrdien no 13.00 – 17.30 un trešdien no 10.00 – 13.00 Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejā, Uliha ielā 35/37, gaidām kādu no ģimenes, lai aizpildītu pieteikuma anketu.

Anketu varat lejuplādēt te, izprintēt un aizpildīt mājās, taču parakstīties un uzrādīt dokumentus varēsiet, iesniedzot pieteikumu. Gaidīsim bezdarbnieku ģimenes ar bērniem līdz šī gada 9. decembrim, lai ap Ziemassvētkiem varētu saņemt pirmās pārtikas pakas. Nākošais paku sūtījums varētu tikt saņemts janvārī.