Jau divus gadus Liepājas Novada fonda atbalstītāji un dibinātāji ar savu materiālo ieguldījumu un darbu atbalsta Kalētu pagasta rozārija attīstību. Dažādu krāsu rožu stādi ik pavasari papildina stādījumus Kalētu pamatskolas priekšā.  Arī 2012. gadā kalētnieki un liepājnieki stādīs rozes. Par prieku sev un citiem.

  1. gada  Rožu akcija turpinās!

Aicinām ikvienu Liepājas Novada fonda atbalstītāju

arī turpmāk ziedot  15,00 līdz 25,00 latus rožu stādījumiem turpmākajos gados. šī gada stādi tiks iestādīti 2. jūnijā. 

Kalētnieki un Liepājas Novada fonds saka PALDIES Gitai Paspārnei par šīgada ziedojumu Kalētu rozēm. 

Ziedojumus ieskaitiet:  

nodibinājuma Liepājas Novada fonds reģ. Nr. 40008117203

a/s Swdbank  kontā LV45HABA0551018285065

ar norādi „Kalētu rozēm”.

  Aiciniet pievienoties Rožu akcijai ikvienu – šis ir jauks veids, kā ieguldīt līdzekļus un savu laiku, atbalstīt Liepājas Novada fondu un Kalētus, un vairot skaistumu.. kas kā zināms glābs pasauli.

Liepājas Novada fonds atbalsta Kalētu rozārija izveidi.

Jau 2010. gadā pēc Kalētu jauniešu iniciatīvas tika uzsākta vēsturiskā rozārija atjaunošana pie Kalētu pamatskolas. Liepājas Novada fonds atbalstīja šo projektu, piešķirot tā realizācijai 183,00 LVL. Līdztekus tika pieņemts lēmums turpināt  šī projekta atbalstīšanu katru gadu.

Šogad rožu stādījumi tika paplašināti. Rožu stādu iegādē piedalījās ne tikai Liepājas Novada fonds ar 100,00 LVL, bet arī Kalētu pamatskolas 9. klases absolventi un Kalētu iedzīvotāji, kuriem bija iespēja ziedot “Rožu fondā” ilgākā laika periodā.

Tieši 20. maijā –  dienā, kad Latvijas skolās un arī Kalētos 9. klašu skolēniem skan pēdējais skolas zvans, tika svinīgi un ar prieku iestādītas vairāk kā 100 rozes. Stādīšanas talkā piedalījās vietējie jaunieši, skolotāji, skolēni, pašvaldības darbinieki un arī Liepājas Novada fonds dalībnieki. (foto skatīt zemāk)

Priecājoties par skaisto dienu un rozēm, radās ar vien jaunas idejas, kā turpināt “rožu tēmu” Kalētos – vai tie būs rožu svētki vai rožu nedēļa, vai roze kā Kalētu simbols rādīs laiks un cilvēku iniciatīva.

Liepājas Novada fonds atbalstīs šo darbu ik gadu. Otrā rožu kārta ir iestādīta, bet ikvienam ir iespēja atbalstīt trešo stādījumu, ziedojot naudu ar norādi “Kalētu rozēm” 

  Liepajas Novada fonda reģ. nr 40008117203

Swedbank kontā LV45HABA0551018285065