Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Pastāsti par savu skolotāju! 

 

2017. gada akciju organizē Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi. 

Mūžizglītības kontekstā Zinību diena ir svētku diena katram – sākas jauns mācību gads. Izglītībā labs palīgs ir iepriekšējo paaudžu pieredze – atmiņu stāsti par izciliem skolotājiem iedvesmo mācīties un mācīt – stāstītājs, atceroties Skolotāju, atjauno savu vēlmi mācīties un izsaka publisku pateicību par pedagogu darbu. Stāstu lasītāji gūst idejas savam mācīšanās procesam. Jaunie pedagogi – krāj idejas savam darbam. Viens stāsts -  trīs ieguvumi!

  Tāpat kā pērn, aicinām iesūtīt stāstus par Kurzemes skolotājiem, kuri ir ietekmējuši jūsu izaugsmi un veicinājuši apkaimes attīstību neatkarīgi, kurā laikā esat tikušies un kurā mācību iestādē kopā strādājuši. Aprakstā jānorāda Skolotāja vārds un uzvārds, skola un laiks, kurā viņš ir strādājis vai strādā vēl joprojām. PASTĀSTIET, kā Skolotājs strādāja stundā un kāds bija ārpus skolas, lai jaunajiem skolotājiem, kuri tagad uzsāk darba gaitas vai vēl mācās pedagoģiju, būtu paraugs un iedvesmas avots. Stāsta apjoms – līdz 100 vārdiem. Stāsti tiks publicēti Liepājas laikrakstā „Kurzemes Vārds” un apkopoti Liepājas Novada fonda mājas lapā www.lnf.lv, lai sagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, varam lepoties ar saviem skolotājiem!

 

 

Līdz 5. oktobrim stāstus gaidīsim elektroniski e-pastā skolotajustasti@gmail.com vai pa pastu Liepājas Novada fonds, Uliha 18 – 5, Liepāja LV – 3401.

 

 

 

 

 

 

 

Visi 2016. gadā  akcijā "Pastāsti par savu skolotāju!" iesūtītie stāsti par iedvesmojošiem skolotājiem ir izlasāmi Liepājas Novada fonda mājas lapā

25. novembrī, pateicoties Kurzemes NVO atbalsta centra un LR Kultūras ministrijas atbalstam, ir veidota pirmā iedvesmas sarunu mozaīka - stāstīti 10 dažādi stāsti par Skolotāju sniegto iedvesmu, klausīta Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu radītā mūzika un māksla.

2016. gada akcijā nosaukto skolotāju vārdi ir apkopoti bukletā, kuru nogādāsim katra Kurzemes novada izglītības pārvaldē. Aicinām  katra novada cilvēkus veidot savas apkaimes iedvesmas mozaīku, lai sagaidot Latvijas 100gadi, pateiktu PALDIES Skolotājiem, kuri veicot misijas darbu, veido savu audzēkņu dzīvi. 

Pateicoties Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes, a/s Olainfarm un Daugavpils universitātes sniegtajam atbalstam ir izdota grāmata "Ķīmijas klade ar pielikumu. Roberts Akermanis". Grāmata ir pieejama Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā pret ziedojumu Liepājas Novada fonda programmai "Skolotājs".

 

Sagaidot 5. oktobri - Pasaules Skolotāju dienu, aicinām ikvienu atcerēties savu skolas laiku un to cilvēku, kurš ar savu darbu un vārdu  ir iedvesmojis, kurš ir Skolotājs visplašākajā šī jēdziena nozīmē. Lai stāsts par vienu skolotāju, ir pateicība visiem pedagogiem par misijas apziņu un sabiedrības virzību.

Liepājas Novada  fonds sadarbībā ar LR Kultūras ministriju un Kurzemes NVO atbalsta centru   aicina iesūtīt stāstus par izciliem un iedvesmojošiem dažādu laiku Kurzemes novadu skolotājiem, kuri ir ietekmējuši savu skolēnu izaugsmi un veicinājuši apkaimes attīstību. Aprakstā jānorāda skolotāja vārds un uzvārds, skola un laiks, kurā viņš ir strādājis vai strādā vēl joprojām. PASTĀSTIET, kā tieši Skolotājs Jūs iedvesmoja, ko mācīja, kā mācīja, kāpēc viņa veikums ir nozīmīgs.

Stāsta apjomam nav ierobežojuma. Apraksti par nosauktajiem Skolotājiem tiks apkopoti brošūrā un ar šo informāciju tiks papildināta elektroniskās enciklopēdijas sadaļa par Latvijas pedagogiem.

Līdz 5. oktobrim stāstus gaidīsim elektroniski e-pastā skolotajustasti@gmail.com vai pa pastu Liepājas Novada fonds, Uliha 18 – 5, Liepāja LV – 3401

25. novembrī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā iedvesmas sarunu mozaīku „Kur-zeme iedvesmo” veidos 10 stāsti par skolotājiem, mūzika, māksla un dzeja. Tiks atvērta grāmata par leģendāro Liepājas ķīmijas skolotāju Robertu Akermani. Sagaidot Latvijas 100gadi, stāstus par skolotāju sniegto iedvesmu stāstīsim arī citos Kurzemes novados.

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds