Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

 

No 28. novembra Labdarības skolā nodarbībās piedalīsies konkursa "Draudzīgākā klase" dalībnieces - pilsētas skolu 7. klases, kuru uzdevums decembrī ir organizēt savus labdarības pasākumus. Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi sniegs skolēniem atbalstu šajā darbā, palīdzot izplānot savu aktivitāti un sniedzot nepieciešamo materiālo atbalstu. Skolotāji saņems Labdarības skolas Skolotāja rokasgrāmatu ar metodisko materiālu.

Pirmdien, 28. novembrī  - Puškina 2. vidusskolas 7. klase

Otrdien, 29. novembrī - DALP 5. vidusskolas 7.c klase un Raiņa 6. vidusskolas 7.a klase

Ceturtdien, 1. decembrī - 8. vidusskolas 7.a klase

 

Ceturdien, 24. novembrī sadarbībā ar tirdzniecības namu „Kurzeme” 3. stāvā tiks atklāta „Labdarības skola” – telpa, kur darbosies kustība ar mērķi iesaistīt ikvienu labdarības aktivitātēs un veicināt līdzjūtību, atsaucību un iecietību.

Jau piecus gadus Latvijas dažādos novados ar kopienu fondu atbalstu skolēni piedalās kustības „Labdarības skola” aktivitātēs. Arī Liepājā jaunieši ir mācījušies par labdarību un paši veikuši daudzveidīgus labos darbus. Šogad pirmo reizi Liepājā „Labdarības skola” aicina aktivitātēs piedalīties ikvienu pilsētas iedzīvotāju!

            „Labdarības skolas” ietvaros TN „Kurzeme” 3. stāvā notiks nodarbības skolēniem, kuri ir pieteikušies konkursam „Draudzīgākā klase” – ar Liepājas Novada fonda un Liepājas pašvaldības atbalstu skolēni plānos un īstenos savas labdarības aktivitātes. Visu decembri ceturtdienu vakaros un sestdienās „Labdarības skola” aicinās ikvienu uz atvērtajām bezmaksas dāvanu darbnīcām, kur būs iespējams, gan veidot svētku kartiņas, gan origami dāvanu rotājumus un citas dāvanas, ar ko iepriecināt savus mīļos svētkos.

            Līdztekus „Labdarības skolas” aktivitātēm līdz janvāra beigām 3. stāva telpā būs pieejama īpaša „Palīdzības kaste”, kur varēs ziedot gan jaunus, gan lietotus apģērbus un apavus, kas pašiem vairs nav nepieciešami, bet ir tīri un labā stāvoklī. Saziedotās mantas ar Liepājas Novada fonda starpniecību tiks nogādātas Liepājas nevalstiskajām organizācijām, lai precīzi sasniegtu ģimenes, kam šāda palīdzība ir visvairāk nepieciešama.

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds