Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Mācību gads Labdarības skolā ir beidzies

Jau pavisam drīz skolās beigsies 2015./16. mācību gads. Šī gada aktivitātes beigušās arī Labdarības skolā.  Piecās Liepājas skolās šogad notikušas daudzveidīgas aktivitātes, kuru laikā skolēni  gan vākuši ziedojumus, gan sagādāuši priek ardāvanām, gan veidojuši savus mākslas darbus, piemēram, krāsojamo grāmatu, ko dāvināt sociālās aprūpes cetra bērniem.

14.martā notika skolotāju diskusija par to, kā turpāk attīstīt šo kustību Liepājā.  Vienprātīgi tika atzīts, ka Labdarības skola ir vajadzīga - Liepājas Novada fonds arī nākošajā mācību gadā ar Liepājas pilsētas domes atbalstu rosinās skolēnus darīt labus darbus. Skolotāji saņems Skolotāja Rokasgrāmatu un finansiālu atbalstu aktivitāšu veikšanai.

Šajā mācību gadā īpašu paldies jāsaka fonda dibinātājai Gaidai Korņilko par dubultpasākumu Karostas daudzbērnu ģimenei - kamēr vecāki apmeklēja kino, bērniem notika nodarbība ar muzejpedagogiem Liepājas muzejā.F

Paldies arī fonda atbalstītājai Ilzei Vainovskai par sadarbību ar savu skolu - J. Čakstes 10.vidusskolas 12. klases jaunieši sasēja ne tikai veiksmes mezglus sev, bet arī "mērkaķa dūrītes" dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Jaarī jums ir kāda laba ideja - pieteikties atbalstam varat jau tagad!

3.pamatskolas skolēni sakopj skolasa pkārtni
1.aprīļa labdarības fotosesija 3.pamatskolā
3.pamatskolas skolēni talkā 2016. gada aprīlī
3.pamatskolā 1.aprīlī fotografējoties ar klauniem, tika vākti ziedojumi

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds