Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Sestdien, 4. aprīlī plkst 13.00 jauniešu klubā "Labie draugi" notika konkursa "Ar spēlēm par dzīvi" noslēguma pasākums.

Tika saņemtas 14 dažādas spēles, no kurām 9 bija pašgatavotas, bet 5 - dažādas spēles, kas tika nodotas labdarībai. Klubs "Labie draugi" konkursam piedāvāja savu spēļu istabu, kas ir unikāls spēļu apkopojums vienā telpā - galda spēles un pagalma spēles iespējams spēlēt gan uz istabas sienām gan grīdas.

Žūrija pēc stundu ilgām pārdomām un spēļu testēšanas nolēma:

 • Klubam "Labie draugi" piešķirt divus ielūgumus divām personām uz Liepājas teātra izrādi "Bērniņi" 23. aprīlī  un Liepājas Olimpiskā centra fitnesa kluba dāvanu karti par spēli "Psiholoģijas ABC" un Spēļu istaba,
 • Gunāram un viņa kolēģiem no Būvamatniecības arodvidusskolas piešķirt trīs kluba Pablo dāvanu kartes par 5,00 LVL par 4 domino komplektiem, divām atjautības spēlēm un metamo kauliņu komplektu,
 • Justīnei un Kārlim piešķirt dāvanu kartes no Liepājas Olimpiskā centra fitnesa kluba par labdarībai nodotajām galda spēlēm un puzles komplektiem,
 • piešķirt ielūgumu divām personām uz Liepājas teātra izrādi "Bērniņi" Robertam par labdarībai nodoto spēļu vīriņu komplektu un šahu.
 • Visi pasākuma dalībnieki saņēma kluba Pablo "Kakao karti" un interesenti apmeklēja Karostas cietumu.

Pēc žūrijas lēmuma noklausīšanās Liepājas cietuma sociālā darbiniece Laura Manteja saņēma domino, šaha komplektus un puzli, kas domātas ieslodzītajiem. Laura izteica prieku par jauniešu atsaucību un vēlmi darīt labu un nodeva Liepājas Novada fondam gleznu, kura tapusi cietumā.

Pasākumā piedalījās arī Lielvārdes jauniešu organizācijas un Valmieras jauniešu ideju laboratorijas pārstāvji, kuri piedalījās žūrijas darbā. Pēc pasākuma žūrijas vadītājs Kaspars Vārpiņš no Bērnu un jauniešu centra atzīmēja, ka spēļu konkursa ideja ir ļoti interesanta un ir lietderīgi domāt par šāda pasākuma turpināšanu.

Liepājas Novada fonda jaunieši izsaka lielu pateicību par sadarbību:

 • Bērnu un jauniešu centra klubam "Labie draugi" un vadītājai Annai Šestakovai,
 • Liepājas teātrim,
 • Mūzikas klubam Pablo,
 • Liepājas olimpiskā centra fitnesa klubam,
 • Karostas cietumam,
 • Liepājas cirkam :Beztemats",
 • Liepājas Jaunatnes centram.

Paldies visiem jauniešiem, kuri piedalījās konkursā un pasākumā!

Foto no pasākuma skatīt galerijā lapas apakšā.

 

 

 

Uz spēļu spēlēšanu un konkursa rezultātu uzzināšanu aicināti visi spēļu iesniedzēji. Pasākums būs neilgs, bet pilns jautrības un patiesa spēļu prieka.

Balvas:

- visi uzvarētāji (un citi dalībnieki) iegūs iespēju izbaudīt Karostas cietuma "priekus",

- tradicionālo spēļu grupas uzvarētāji iegūs ielūgumus uz Liepājas teātra izrādi "Bērniņi",

- jaunrades spēļu grupas uzvarētāji iegūs ielūgumus uz mūzikas kluba Pablo pasākumu. 

 Ja Tu vēl neesi izgatavojis spēli, vari paspēt to izdarīt līdz 4. aprīlim. - aizpildi reģistrācijas anketu un kopā ar spēli nāc uz pasākumu! Vari vienkārši sameklēt veco šaha vai dambretes komplektu, atjaunot to, lai izskatās labi, un piedalīties konkursā! Jo uzvarētāji būs visi - konkursā iesniegtās spēles tiks nodotas labdarībai - tiem, kuri šobrīd paši tās iegādāties nevar, bet kuriem tās ir ļoti noderīgas.

Tiekamies 4. aprīlī plkst 13.00 M. Ķempes ielā 15,  klubiņā "Labie draugi"!

 

 

Jauniešu ideju laboratorijas dalībnieki ir izsludinājuši galda spēļu konkursu Liepājas pilsētas un rajona skolēniem un jauniešiem, aicinot izgatavot dažādas galda spēles.

Konkursa dalībnieki var būt jebkurš skolēns, kurš viens vai kopā ar draugiem izgatavo galda spēli, iesniedzot aizpilda reģistrācijas anketu, un apmeklē gala pasākumu 4. aprīli. Spēles, kuras  piedalīsies konkursā, tiks novērtētas 3 kategorijās (šahs un dambrete, tradicionālās galda spēles un jaunrades spēles) – apbalvoti tiks piecu labāko spēļu iesniedzēji katrā kategorijā. Vairāk un precīzāk skatīt NOLIKUMĀ.

Spēļu iesniegšana jau ir sākusies, bet arī TU vēl vari paspēt sagatavot savu spēli pats vai uzaicināt to darīt savus draugus. Balvu fonda jau tagad ir dažādi interesanti pasākumi no dažādām kultūras iestādēm Liepājā. Un noslēguma pasākums, kurā būs īstā jautrība piedalīsies vēl četru Latvijas pilsētu (Talsu, Valmieras, Tirzas un Lielvārdes) jaunieši.

Vēl vairāk informācijas sadaļā "Jauniešu ideju laboratorija", tur arī pieteikuma anketa.

 

Aicinām skolotājus, pulciņu vadītājus un jauniešu organizāciju vadītājus izplatīt šo informāciju jauniešiem un skolēniem, kā arī palīdzēt viņiem sagatavot spēles un uzvarēt konkursā. Bet uzvarēs visi, jo visas iesniegtās spēles tiks nodotas labdarībai - tās tiks nogādātas sociālās palīdzības iestādēs.

žurija lemj - notiek spēļu testēšana
pārģērbšanās darbnīca
šautriņu istaba
top teātris
lecam klasītes
laumiņa gaida splētājus lielajām desām
balvu saņem Gunārs
Balvu saņem Justīne
spēles saņem Liepājas cietuma sociālā darbiniece
Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds