Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Palīdzēsim mūsu bērniem aiziet uz skolu laimīgiem!

 

Līdz skolas sākuma vairs tikai 3 nedēļas. Skolas somas no vasaras putekļiem noslaucītas, pārskatīti saraksti ar vajadzīgajām grāmatām un citiem skolas piederumiem. Māmiņas bažīgi cilā bikses un kleitas, mērot, vai tās vēl derēs, vai jāgādā jaunas. Labdarības organizācijas Latvijā pilnā sparā aicina ziedot naudas līdzekļus, lai palīdzētu pirmklasniekiem sakārtot skolas somas.

 

Palīdzēt varam arī viens otram bez naudas papildus tēriņiem, tāpēc Liepājas Novada fonds organizē Skolas Lietu Maiņu Iedzīvotāju atbalsta punktos.

Baltās blūzes, baltie krekli, uzvalki un skaistie svārki, kurpes, kas kājās bijušas vien 3 reizes gadā, rezerves somas un grāmatas, kuras atkal būs izmantojamas – tās ir lietas, ar kurām varam mainīties, ietaupot gan savus resursus, gan lietderīgi izmantojot to, kas vēl labs. Lietas maina saimniekus un tas ir dabisks un skaists process, kas ļauj ne tikai izbaudīt devēja un saņēmēja prieku, bet arī piedalīties pasaules kārtības veidošanā.

Iedzīvotāju atbalsta punkti T. Breikša ielā 45 un Siļķu ielā 7 aicina ikvienu piedalīties Lielajā Skolas Lietu Maiņā. Katru darba dienu īpašajā skolēnu plauktā varat atstāt vai paņemt to, kas noderēs kādam citam vai noder jūsu bērniem (apģērbus, kancelejas preces, skolas somas, grāmatas).

 

Katru sestdienu līdz skolas sākumam - 14., 21. un 28. augustā no plkst 10.00 – 14.00 - Iedzīvotāju atbalsta punktos  notiks skolas lietu  maiņas Tirdziņi, kad aicinām visus satikties, lai palīdzētu viens otram kaut vai ar smaidu un labu vārdu. Maiņas Tirdziņus kuplinās priekšnesumi un jautrība.

 

Katrā sestdienas Tirdziņā būs iespējams pieteikties vecāku pašpalīdzības grupā, kura sāks darboties septembrī Siļķu ielas Iedzīvotāju atbalsta punktā.

 

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds