Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Ziemassvētku labdarības kartīšu piedāvājums

  Liepājas Novada fonds arī 2017. gada nogalē piedāvā labdarības svētku kartītes, kuras iegādājoties reizē atbalstīsiet bērnus ar īpašām vajadzībām.

  Labdarības kartītes formāts būs 14,5 cm x 10 cm. Vienā pusē krāsains bērna zīmējums, baltajā pusē atsauce uz Liepājas Novada fondu. Bērna zīmējums pieejams katram pasūtītājam savs – ikvienam būs iespēja izvēlēties savu zīmējumu, kurš nebūs pieejams citiem.  Vienas kartītes cena ir 1,00 EUR, pasūtīto kartīšu skaitam jādalās ar 8.

Lai pasūtītu kartīti jāraksta e-pasta vēstule uz adresi liepajasfonds@gmail.com līdz 13. decembrim Bērnu zīmējumi būs pieejami no 7. decembra TN Kurzeme informācijas centrā.

 

 

 

 

Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi arī 2016. gada nogalē piedāvā iespēju iegādāties labdarības Ziemassvētku kartītes, kuru zīmējumu veidojuši Liepājas bērni. Apsveicot savus partnerus un kolēģus svētkos ar šīm kartītēm,  reizē atbalstīsiet Liepājas bērnus ar īpašām vajadzībām.

 

Labdarības kartītes formāts būs 14,5 cm x 10 cm. Vienā pusē krāsains bērnu zīmējums, baltajā pusē atsauce uz Liepājas Novada fondu un Liepājas pilsētas domi. Bērnu zīmējums pieejams katram pasūtītājam savs – ikvienam būs iespēja izvēlēties savu zīmējumu, kurš nebūs pieejams citiem.  Vienas kartītes cena ir 1,00 EUR, pasūtīto kartīšu skaitam jādalās ar 8.  Lai pasūtītu kartītes, no 5. līdz 13. decembrim Liepājas pilsētas domes sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļā (122. kab.) darba laikā (no 8.30 līdz 17.00) var izvēlieties kartītes attēlu, bet uz e-pastu liepajasfonds@gmail.com nosūtīt uzņēmuma rekvizītus un kartīšu skaitu, kā arī ierakstu kartītes otrajā pusē. Pasūtījums tiks izpildīts līdz 15. decembrim.

 

 

Pateicoties uzņēmējiem, kuri kartītes iegādājās 2015. gadā, janvārī 40 bērni apmeklēja kino un dzīvoja līdzi labajam dinozauriņam.

„Tas ir varen jauks gada iesākums!” saka gan sociālās aprūpes centra „Kurzeme” darbinieki, gan biedrību „Dižvanagi” un „Cerība. Ticība. Mīlestība” vadītājas. Savukārt Liepājas Novada fonds izsaka pateicību SIA Kinoballe, Liepājas pilsētas domes organizētā zīmējumu konkursa dalībniekiem un uzņēmējiem, kuri apsveica savus kolēģus un partnerus ar labdarības kartītēm.

Lai 2016. gads ikvienam ir veiksmīgs, miera un labu domu piepildīts!

 

  /galleries/gallery_2086309425/laura_stalidzane.jpg

 Liepājas Novada fonds sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi piedāvā iespēju iegādāties Ziemassvētku kartītes ar Liepājas bērnu zīmējumiem. Apsveicot svētkos savus sadarbības partnerus un kolēģus ar šīm kartītēm, reizē atbalstīsiet Liepājas bērnus  ar īpašām vajadzībām.

Akcijas laikā iegūti 90,00 EUR, kas tiks izmantoti sadarbībā ar KINO BALLE, dodot iespēju bērniem ar īpašām vajadzībām apmeklēt kino. 

Paldies visiem, kas iegādājās un saņēma Ziemassvētku kartītes! Laimīgu un veselīgu Jauno gadu! 

 

 

 

Kartītes izmēri - 14,5 x 10 cm

Formāts – vienkāršas, vienā pusē krāsains bērnu zīmējums, baltajā pusē atsauce uz Liepājas Novada fondu un Liepājas pilsētas domi, norāde, ka tās ir labdarības kartītes

Attēls – katram pasūtītājam savs attēls (pēc izvēles), kas nebūs pieejams citiem

Zīmējumu autori – Liepājas bērni un jaunieši, kuri piedalās Liepājas pilsētas domes konkursā par ziemassvētku apsveikumiem

Kartītes cena – 1,00 EUR

Pasūtīto kartīšu skaitam jādalās ar 8

Pasūtīšana - no 14. līdz 16. decembrim rakstiet e-pasta vēstuli uz adresi liepajasfonds@gmail.com norādot pasūtītāja rekvizītus un kartīšu skaitu, bet Liepājas pilsētas domes sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļā (122.kabinets) darba laikā (no 8.30 līdz 17.00) izvēlieties kartītes attēlu. Pasūtījumu izpilde – līdz 18 decembrim.

 

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds