Attīstības stratēģija
Iedzīvotāju foruma
Labdarības skola
Atbalstītāji:
www.rekurzeme.lv
www.jauns.lv
Hipotēku un zemes banka
DNB Nord Banka
Sadarbības partneri:
Liepājas Universitāte
Liepājas Izglītības pārvalde
Fonds Ziedot

Pirmie atbalstītie projekti par Ziemassvētku labdarības akcijā savāktajiem līdzekļiem.

Ziemassvētku laikā Liepājas Novada fonds un Liepājas masu mediji organizēja labdarības akciju „Kopā”, aicinot ziedot, lai palīdzētu bērniem ar īpašām vajadzībām nostiprināt veselību un veiksmīgāk attīstīties. Akcijas laikā notika labdarības tirdziņš t/c Ostamala, bija iespēja iegādāties korporatīvās svētku kartītes, kā arī pārskaitīt ziedojumus bankas konktā. Kopā tika savākti 578,00 LVL. 

Projektu vērtēšanas komisija, izvērtējot fondā iesniegtos projektus, nolēma atbalstīt divus:

– nodibinājuma „Mūzikas terapijas fonds”projektu par 50 mūzikas terapijas nodarbībām par kopējo summu 200,00 LVL;

- biedrības „Dižvanagi” projektu „Kanisterapija” par kopējo summu 300,00 LVL, kura gaitā trīs kanisterapijas nodarbību laikā rehabilitācija tiks sniegta 50 Liepājas un apkārtējo novadu īpašajaiem bērniem. 

Liepājas Novada fonds un bērni saka Paldies katram ziedotājam! – kopā mēs jau tagad varam palīdzēt 55 Liepājas un apkārtējo novadu īpašajiem bērniem!

 

Arī turpmāk tiek pieņemti jauni projektu pieteikumi no biedrībām un nodibinājumiem, kuras darbojas Liepajas pilsētā un apkārtējos novados. Lai iesniegtu projektus, aicinām iepazīties ar jauno nolikumu un aizpildīt šī gada pieteikuma anketu!

Lai iegūtu atbildes uz jautājumiem, lūdzam rakstīt e-pasta ziņas uz adresi liepajasfonds@gmail.com vai zvanīt pa telefonu 26808351 Aigai

 

Lapa izstrādāta www.grafika.lv
© 2008
Liepājas novada fonds